Więzienia | Interpretacje podatkowe

Więzienia | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to więzienia. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
- dotyczy możliwości zastosowania w podatku od nieruchomości na 2006 r.
Fragment:
(...) Prezydent Miasta Elbląg działając na podstawie art. 14a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (tekst jednolity Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zmianami) p o s t a n a w i a: udzielić, na wniosek Podatnika, interpretacji w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego: Stosownie do zapisu § 1 ust. 1 pkt 2 lit. a uchwały nr XXVI/665/2005 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 1 grudnia 2005 r. w sprawie podatku od nieruchomości położonych na terenie miasta Elbląga, stawkę podatkową - 0,54 zł stosuje się wyłącznie do budynków mieszkalnych, a zatem nie ma zastosowania do budynku aresztu śledczego. "X." w Elblągu pismem w dniu 20.10.2006 r. , wystąpił z zapytaniem w sprawie możliwości zastosowania w podatku od nieruchomości na 2006 r., stawki podatkowej 0,54 zł, ustalonej uchwałą nr XXVI/665/2005 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 1 grudnia 2005 r. w sprawie podatku od nieruchomości położonych na terenie miasta Elbląga - do powierzchni cel (...)
2011
1
kwi
© 2011-2018 Interpretacje.org
Lokalizacja: Wyszukiwarka > Więzienia
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.