Usługi impresaryjne | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to usługi impresaryjne. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie).

Aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS tego działu

2011
1
kwi

Istota:

Miejsce opodatkowania usługi impresariatu, tj. usługi polegającej na wynajęciu modelki z agencji Wnioskodawcy na rzecz zagranicznej agencji modelek.

Fragment:

(...) POSTANOWIENIE Na podstawie art. 14 a § 1 i § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 Nr 8 poz. 60, ze zm.) Naczelnik Urzędu Skarbowego Wrocław - Śródmieście stwierdza, że stanowisko przedstawione we wniosku z dnia 2 listopada 2005, który wpłynął 9 listopada 2005 r., o udzielenie interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania prawa podatkowego w indywidualnej sprawie dotyczącej miejsca opodatkowania usługi impresariatu, tj. usługi polegającej na wynajęciu modelki z agencji Wnioskodawcy na rzecz zagranicznej agencji modelek jest prawidłowe. UZASADNIENIE W dniu 9 listopada 2005 r. do Naczelnika Urzędu Skarbowego Wrocław - Śródmieście wpłynął wniosek o udzielenie interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania prawa podatkowego. Następnie w dniach 5 stycznia 2006 r. (pismo z dnia 2 stycznia 2006) i 1 lutego 2006 r. (pismo z dnia 25 lutego 2006), na wezwanie tut. Organu Podatkowego, wniosek został uzupełniony. Jak (...)