Upomnienie | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to upomnienie. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie).

Aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS tego działu

2011
1
mar

Istota:

Interpretacja w zakresie zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów kosztów upomnienia dotyczącego wezwania do uregulowania zaległości w płatnościach podatków, składek ZUS, opłat dozoru technicznego itp. zaległości publicznoprawnych

Fragment:

(...) POSTANOWIENIE Na podstawie art. 14a § 1 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz.U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 z późn.zm.) po rozpatrzeniu wniosku XXX Sp. z o.o. w likwidacji z października 2005r. żądającego udzielenia pisemnej interpretacji zastosowania prawa podatkowego w zakresie zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów kosztów upomnienia dotyczącego wezwania do uregulowania zaległości w płatnościach podatków, składek ZUS, opłat dozoru technicznego itp. zaległości publicznoprawnych, Naczelnik Trzeciego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Radomiu stwierdza, że stanowisko wnioskodawcy podane we wniosku jest prawidłowe. UZASADNIENIE P ismem z października 2005r. Spółka wystąpiła do III MUS w Radomiu o udzielenie pisemnej interpretacji w zakresie uznania za koszt uzyskania przychodów kosztów upomnienia dotyczących wezwania do uregulowania zaległości w płatnościach podatków, składek ZUS, opłat dozoru technicznego itp. zaległości (...)