Umowa międzynarodowa | Interpretacje podatkowe

Umowa międzynarodowa | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to umowa międzynarodowa. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Czy od wynagrodzeń naszych pracowników bezpośrednio realizujących cel kontraktu, zarządzających projektem, zbierających i przetwarzających informacje wykonujących zadania zlecone i zakontraktowane przez Komisję Europejską należy potrącać zaliczkę na podatek dochodowy?
Fragment:
(...) P o s t a n o w i e n i e Naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa Mokotów działając na podstawie przepisów art. 216 § 1 i art. 14a § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) po rozpatrzeniu wniosku o wydanie interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania przepisów prawa podatkowego w trybie art. 14a § 1 z dnia 19.12.2005r. (wpływ do organu podatkowego w dniu 22.12.2005 r.), uzupełnionego w dniu 06.01.2006r. p o s t a n a w i a uznać stanowisko Wnioskodawcy za prawidłowe U z a s a d n i e n i e 1. Stan faktyczny zawarty we wniosku Z przedstawionego stanu faktycznego wynika, iż w dniu 13.04.2004r. został podpisany kontrakt nr 015811 (specjalne działanie wspierające) między Wspólnotą Europejską reprezentowaną przez Komisję Wspólnot Europejskich a Fundacją. Fundacja zatrudniająca dwóch pracowników wynagrodzenia wypłaca ze środków wniesionych przez Wspólnotę Europejską. Przedmiotem kontraktu (...)
2011
1
kwi
© 2011-2018 Interpretacje.org
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.