Sztuka | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to sztuka. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie).

Aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS tego działu

2011
1
lut

Istota:

Jaką stawką podatku od towarów i usług należy opodatkować od dnia 01.05.2004r. czynności wykonywane przez podatnika polegające na wykonaniu i sprzedaży sztandarów oraz dodatków do sztandarów np. szarfy na rzecz Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej?

Fragment:

(...) poz.110-128) , będzie uzależnione od posiadanych atestów oraz dokonania odpowiedniej klasyfikacji statystycznej. Organem właściwym w celu dokonania odpowiednich klasyfikacji statystycznych jest Urząd Statystyczny w Łodzi, Ośrodek Interpretacji Standardów Klasyfikacyjnych ul. Suwalska 29, 63-176 Łódź. Natomiast organem właściwym do wydawania przedmiotowych atestów jest Krajowa Komisja Artystyczna i Etnograficzna działająca na podstawie uchwały Zarządu Fundacji Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło. Tutejszy organ podatkowy informuje, że odpowiedź została udzielona wyłącznie na podstawie stanu faktycznego przedstawionego przez spółkę. (...)