Sztuka | Interpretacje podatkowe

Sztuka | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to sztuka. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Jaką stawką podatku od towarów i usług należy opodatkować od dnia 01.05.2004r. czynności wykonywane przez podatnika polegające na wykonaniu i sprzedaży sztandarów oraz dodatków do sztandarów np. szarfy na rzecz Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej?
Fragment:
(...) poz.110-128) , będzie uzależnione od posiadanych atestów oraz dokonania odpowiedniej klasyfikacji statystycznej. Organem właściwym w celu dokonania odpowiednich klasyfikacji statystycznych jest Urząd Statystyczny w Łodzi, Ośrodek Interpretacji Standardów Klasyfikacyjnych ul. Suwalska 29, 63-176 Łódź. Natomiast organem właściwym do wydawania przedmiotowych atestów jest Krajowa Komisja Artystyczna i Etnograficzna działająca na podstawie uchwały Zarządu Fundacji Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło. Tutejszy organ podatkowy informuje, że odpowiedź została udzielona wyłącznie na podstawie stanu faktycznego przedstawionego przez spółkę. (...)
2011
1
lut
© 2011-2018 Interpretacje.org
Lokalizacja: Wyszukiwarka > Sztuka
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.