Płytka odbojowa | Interpretacje podatkowe

Płytka odbojowa | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to płytka odbojowa. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Czy podatnik może w ramach ulgi budowlanej dokonać odliczenia wydatków poniesionych na zakup płytek chodnikowych, które zostały wykorzystane odboje wokół budynku mieszkalnego?
Fragment:
(...) P O S T A N O W I E N I E Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach działając na podstawie art. 14a § 1 i § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (j. t. w Dz. U. z 2005 r. Nr. 8, poz. 60) po rozpatrzeniu Pana wniosku z dnia 9.02.2005 r. w sprawie udzielenia interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania prawa podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (w części dotyczącej możliwości skorzystania z ulgi podatkowej na budowę budynku mieszkalnego z tytułu zakupu kostki brukowej i palisad, wykorzystanych do wykonania tarasu przylegającego do budynku mieszkalnego), - stwierdza, że stanowisko Pana w tej sprawie jest prawidłowe. U Z A S A D N I E N I E W dniu 9.02.2005 r. wpłynął do tutejszego organu podatkowego Pana wniosek (uzupełniony pismem z dnia 25.03.2005 r.) w sprawie udzielenia informacji o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego, dotyczącej odliczenia od podatku dochodowego wydatków na cele mieszkaniowe z (...)
2011
1
lut
© 2011-2018 Interpretacje.org
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.