Partnerstwo | Interpretacje podatkowe

Partnerstwo | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to partnerstwo. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Podatnik wnosi o rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej sposobu dokumentowania czynności wykonywanych w ramach umowy partnerskiej polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń PKWiU: 80.42.
Fragment:
(...) Podatnika stanu faktycznego sprawy wynika, że Pan "X" zawarł z Miastem Oleśnica umowę partnerstwa w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa Priorytetu II Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, działanie 2.1 Rozwój umiejętności powiązany z potrzebami regionalnego rynku pracy i możliwości kształcenia ustawicznego w regionie. Jako partner projektu odpowiada za przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń..Partnerstwo oparte jest na zasadzie jasno określonych obszarów odpowiedzialności za realizację projektu i podziału zadań zgodnych z kompetencjami. Partner odpowiada za przygotowanie i przeprowadzenie zaplanowanych w projekcie działań merytorycznych, którym jest zorganizowanie szkoleń dla uczestników. Za zarządzanie finansami projektu odpowiedzialny jest Lider projektu. Koszty poniesione przez partnera projektu zostaną zwrócone /zrefundowane/ przez lidera projektu ze środków (...)
2011
1
maj
© 2011-2018 Interpretacje.org
Lokalizacja: Wyszukiwarka > Partnerstwo
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.