Leki weterynaryjne | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to leki weterynaryjne. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie).

Aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS tego działu

2011
1
kwi

Istota:

Czy w oparciu o przepisy ustawy z dnia 15 lutego 1992 r o podatku dochodowym od osób prawnych ( j. t. Dz U z 2000 r. Nr 54 poz 654 ze zmianami ), Spółka jest uprawniona do uznania nierozliczonych wydatków na rejestrację preparatów za bieżące koszty działalności w roku 2005 tj. po upływie terminu obowiązywania okresu rejestracji ?

Fragment:

(...) POSTANOWIENIE Na podstawie art 14 a § 1 i § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa ( tekst jednolity: Dz U z 2005r. Nr 8 poz 60 ) po rozpatrzeniu wniosku XXX S.A. z kwietnia 2006r żądającego udzielenia pisemnej interpretacji w zakresie zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów 2005 roku nierozliczonych wydatków na rejestrację preparatów po upływie terminu obowiązywania okresu ich rejestracji, Naczelnik Trzeciego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Radomiu stwierdza, że : stanowisko wnioskodawcy podane we wniosku jest prawidłowe UZASADNIENIE Spółka przedstawiła we wniosku następujący stan faktyczny: Spółka poniosła w latach ubiegłych koszty związane z wpisaniem następujących produktów do rejestru preparatów medycznych: - 4 preparatów: a,b,c,d, które to preparaty były przedmiotem późniejszego eksportu,- 8 preparatów: a, b, c, d, e, f, g, h sprzedawanych na rynku krajowym. Na koszty związane z wpisaniem powyżej wymienionych preparatów (...)