Leki weterynaryjne | Interpretacje podatkowe

Leki weterynaryjne | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to leki weterynaryjne. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Czy w oparciu o przepisy ustawy z dnia 15 lutego 1992 r o podatku dochodowym od osób prawnych ( j. t. Dz U z 2000 r. Nr 54 poz 654 ze zmianami ), Spółka jest uprawniona do uznania nierozliczonych wydatków na rejestrację preparatów za bieżące koszty działalności w roku 2005 tj. po upływie terminu obowiązywania okresu rejestracji ?
Fragment:
(...) POSTANOWIENIE Na podstawie art 14 a § 1 i § 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa ( tekst jednolity: Dz U z 2005r. Nr 8 poz 60 ) po rozpatrzeniu wniosku XXX S.A. z kwietnia 2006r żądającego udzielenia pisemnej interpretacji w zakresie zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów 2005 roku nierozliczonych wydatków na rejestrację preparatów po upływie terminu obowiązywania okresu ich rejestracji, Naczelnik Trzeciego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Radomiu stwierdza, że : stanowisko wnioskodawcy podane we wniosku jest prawidłowe UZASADNIENIE Spółka przedstawiła we wniosku następujący stan faktyczny: Spółka poniosła w latach ubiegłych koszty związane z wpisaniem następujących produktów do rejestru preparatów medycznych: - 4 preparatów: a,b,c,d, które to preparaty były przedmiotem późniejszego eksportu,- 8 preparatów: a, b, c, d, e, f, g, h sprzedawanych na rynku krajowym. Na koszty związane z wpisaniem powyżej wymienionych preparatów (...)
2011
1
kwi
© 2011-2018 Interpretacje.org
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.