Interpretacja statystyczna | Interpretacje podatkowe

Interpretacja statystyczna | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to interpretacja statystyczna. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Czy organizowanie półkolonii edukacyjnych może korzystać z preferencyjnej 7 % stawki VAT?
Fragment:
(...) DECYZJA Na podstawie art. 14b § 5 pkt.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (jednolity tekst Dz.U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 z późniejszymi zmianami) Dyrektor Izby Skarbowej w Krakowie po rozpoznaniu zażalenia Ośrodka Rekreacyjno – Sportowego (pismo z dnia 11 maja 2006 r.) na postanowienie Naczelnika Urzędu Skarbowego z dnia 28 czerwca 2006 r. Nr PP/443-77/06 w sprawie udzielenia interpretacji dotyczącej zastosowania prawa podatkowego w zakresie podatku od towarów i usług odmawia zmiany tego postanowienia. UZASADNIENIE Wnioskiem z dnia 7 czerwca 2006r. Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy Spółka z o.o. zwróciła się do Naczelnika Urzędu Skarbowego z wnioskiem o udzielenie pisemnej informacji w zakresie stosowania prawa podatkowego w indywidualnej sprawie w zakresie podatku od towarów i usług. Spółka w ramach prowadzonej działalności organizuje półkolonie edukacyjne z nauką języka angielskiego, pływania oraz gry w tenisa. Urząd Statystyczny w (...)
2011
1
maj
© 2011-2018 Interpretacje.org
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.