Grupowanie | Interpretacje podatkowe

Grupowanie | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to grupowanie. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
W jakim grupowaniu mieszczą się napoje owocowe zawierające w swym składzie nie mniej niż 20% naturalnych soków ?
Fragment:
(...) Z zapytania wynika , że chcielibyście Państwo uzyskać odpowiedź czy napoje owocowe, jeśli w swoim składzie zawierają nie mniej niż 20 % naturalnych soków , mieszczą się w podanych przez Państwa grupowaniach . Zgodnie z pkt. 7.3 Zasad Metodycznych Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług zamieszczonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18 marca 1997 r. /Dz. U. Nr 42, poz. 264 ze zm. / zaliczenie danego produktu do odpowiedniego grupowania jest obowiązkiem producenta. Natomiast w przypadku trudności w ustaleniu właściwego grupowania , do którego należy zaliczyć produkt , producent może zwrócić się o pomoc do właściwego terytorialnie urzędu statystycznego lub Głównego Urzędu Statystycznego. Organy statystyczne są także właściwe dla sporów jakie mogą wyniknąć w zakresie stosowanych przez producenta klasyfikacji. Ponieważ, jak wynika z zapytania , dysponujecie Państwo interpretacją urzędu statystycznego w zakresie klasyfikacji produkowanych (...)
2011
1
lut
© 2011-2018 Interpretacje.org
Lokalizacja: Wyszukiwarka > Grupowanie
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.