Doradztwo gospodarcze | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to doradztwo gospodarcze. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie).

Aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS tego działu

2011
1
sty

Istota:

Jakie są stawki zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych z tytułu świadczenia usług doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania oraz usług w zakresie zarządzania i kierowania w zakresie działalności gospodarczej ?

Fragment:

(...) Naczelnik Urzędu Skarbowego w Końskich działając na podstawie przepisów zawartych w art. 14a ustawy z dnia 29.08.1997 r. – Ordynacja podatkowa (Dz. U. Nr 137, poz. 926 ze zm.) w uzupełnieniu odpowiedzi z dnia 11.12.2003 r. na Pana pismo z dnia 21.11.2003 r. w sprawie stawki zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów ewidencjonowanych z tytułu świadczenia usług: - doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania; - zarządzania i kierowania w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej; informuje: Od 1 stycznia 2004 r. obowiązują zmiany wprowadzone ustawą z dnia 12 listopada 2003 r. o zmianie ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne oraz ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zgodnie z przepisami zawartymi w art. 8 ust. 1 pkt 3 lit. e ustawy z dnia 20.11.1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od (...)