Autocysterna | Interpretacje podatkowe

Autocysterna | Interpretacje podatkowe

Poniżej zaprezentowana została lista interpretacji podatkowych, dla których podstawowe wspólne zagadnienie to autocysterna. Zestawienie zostało ograniczone do kilku najnowszych dokumentów (wg daty publikacji w serwisie). Aby obejrzeć wszystkie dostępne interpretacje podatkowe dotyczące omawianego przedmiotu, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki interpretacji podatkowych. Zachęcamy także do odwiedzenia strony zawierającej wszystkie najnowsze interpretacje podatkowe opublikowane w serwisie.

Zawsze aktualne interpretacje podatkowe

Subskrybuj kanał RSS bieżącego działu

Istota:
Czy można magazynować gaz propan-butan z zawieszoną akcyzą w autocysternie ?
Fragment:
(...) II w W-wie Regulaminem Funkcjonowania Składu Podatkowego .............. oraz protokołem oceny miejsca przeznaczonego na prowadzenie składu podatkowego wyrobów akcyzowych zharmonizowanych z dn. 27.04.2004r., Strona nie może magazynować w autocysternie nieroztankowanego gazu propan-butan i nie przyjętego na stan magazynowy. Z w/w regulaminu funkcjonowania składu podatkowego wynika bowiem, że na terenie składu podatkowego zlokalizowanego w ......... gaz propan-butan dostarczany jest w autocysternach, a następnie gaz ten magazynowany jest w dwóch stalowych, podziemnych zbiornikach, całkowicie obsypanych ziemią o całkowitej objętości 13,4 m3. Gaz z autocysterny za pomocą pompy jest pod ciśnieniem przetłaczany do tych zbiorników. Następnie gaz ten jest przetłaczany do butli o pojemności 11 kg i 33 kg, które magazynowane są w pomieszczeniach magazynowych znajdujących się przy rozlewni (pkt 5 i 10 Regulaminu). Z pkt 4 w/w protokołu oceny miejsca przeznaczonego na (...)
2011
1
kwi
© 2011-2018 Interpretacje.org
Lokalizacja: Wyszukiwarka > Autocysterna
StrukturaWybrane zagadnieniaSerwis
Działy przedmiotowe
Komentarze podatkowe
Najnowsze interpretacje
Aport
Gmina
Koszty uzyskania przychodów
Najem
Nieruchomości
Obowiązek podatkowy
Odszkodowania
Pracownik
Prawo do odliczenia
Projekt
Przedsiębiorstwa
Przychód
Różnice kursowe
Sprzedaż
Stawki podatku
Świadczenie usług
Udział
Zwolnienia przedmiotowe
Aktualności
Informacje o serwisie
Kanały RSS
Reklama w serwisie
Serwis zawiera interpretacje podatkowe publikowane przez Ministerstwo Finansów, na które składają się: interpretacje indywidualne oraz interpretacje ogólne wydane na podstawie art. 14a oraz art. 14b ustawy z 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (tj. Dz. U. z 2005 r. Nr 8 poz. 60 ze zm.), jak również informacje o zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego (interpretacje podatkowe wydane na podstawie przepisów obowiązujących przed 1 lipca 2007 r.), a także wybrane orzeczenia dotyczące problematyki podatkowej.